| GraveDigger91 a întrebat:

Am cel mai mare rage al meu de pana acum. Ma jucam Skyrim si am dat de un bug enervant Idul dragonul sau cum il cheama (De pe multe Gatul lumii sau cum ii zice) Nu moare! Adica ia damage dar dupa ce is se termina viata de la damage continua de parca nimic nu s-a intamplat!

1 răspuns:
| JackNapier a răspuns:

"Hey TPU! Am cel mai mare rage al meu de pana acum. Ma jucam Skyrim si am dat de un bug enervant Idul dragonul sau cum il cheama (De pe multe Gatul lumii sau cum ii zice) Nu moare! Adica ia damage dar dupa ce is se termina viata de la damage continua de parca nimic nu s-a intamplat! Dau funda!" nu este intrebare, deci nu pot raspunde.