| Ligia_5960 a întrebat:

Hey TPU.
am cumparat volan si pedale pentru jocuri pe calculator si volanul merge dar pedalele nu. le-am calibrat si tot tacamul si nu stiu ce sa mai fac. de exemplu am jucat gta vice city romania si cand sunt in masina pedalele nu functioneaza decat volanul, dar omnul inainteaza si de la pedale. deci nu stiu poate ca trebuie sa schimb ceva din setarile pentru cotrol, dar am incercat si nu am reusit. nu stiu cum sa setez sa mearga de la pedale masina. help please

1 răspuns:
| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, incearca sa te joci un nfs cu volanu si pedalele sa vezi daca merg, de exemplu incearca sa te joci nfs shift si daca merge inseamna ca la gta asa ii facut din setari sa nu mearga.
Succes!