| DaYannaDG a întrebat:

am facut cont pe conquiztador si nu primesc e-mail cu parola, stiti cumva de ce?
Funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dєєa a răspuns:

Bună.
Deci nu primeşti mail-ul cu parola pentru că aşa a decis administratorul site-ului, mosaic.
Momentan se lucrează la site să reducă hack-ul şi trişorii iar de aceea a hotărât să nu mai permită nimănui să-şi facă cont nou să nu mai fie nebunie în topuri iarăşi.
Dacă mai ai nelămuriri legate de ConQUIZtador te ajut cu mare plăcere, ştiu orice despre site.

sau
mai trimite odata poate vine

funda?