| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un desen si l-am postat pe imgur, dar am sters poza din laptop si din telefon. Stiti cumva cum as putea sa o descarc poza de acolo, ca voiam sa o postez si pe photobucket si sa o am si in telefon, dar nu gasesc nici un buton de download. Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

......click dreapta si "save image"?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

Mersi. Mi-am dat seama fix dupa ce am postat intrebarea, si am vrut sa o sterg chiar acum, dar din moment ce deja am primit raspuns, am zis ca nu mai are rost sa o sterg.

1 răspuns: