| Ker0s3x a întrebat:

Am google chrome si vreau sa imi downloadez un metin
dar in D...mie imi apare jos ceva cu Keep sau Cancel cand dau keep mi se porneste downloadu dar mil scoate in C.Cum sa fac sa-l bag in D?

1 răspuns:
| 20013 a răspuns:

Dai unde este cheia fixa-->optiuni-->in culise. si acolo te uiti unde scrie Descarcari si vezi unde este setat sa salveze descarcarile. Sau bifezi "Doresc sa fiu intrebat unde sa salvez fiecare fisier inainte de a efectua descarcarea.". Default-ul este sa salveze in "C:\Document and Settings\User XP\My Documents\Donloads".
Sper ca am fost de ajutor. FUNDA?