| Teodoruka2001 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor!
Întrebarea mea este : Cum salvez o mapă de minecraft? Unde dau? Nu mă prea pricep să salvez mape,vă rog fără răspunsuri batjocoritoare, chiar am nevoie.
Scuzaţi categoria

FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| kijary a răspuns:

Se salveaza automat cand iesi din joc

| Teodoruka2001 explică (pentru kijary):

Eu vreau să trimit mapa unui youtuber şi nu se salvează în fişierul cu "Saves". Nu ştii cum trebuie să fac?

| kijary a răspuns (pentru Teodoruka2001):

Daca nu se salveaza in "Saves" iti recomand sa cauti in "Documentele Mele" se mai salveza cateodata si acol. Daca nu merge cauta numele harti in tot compu