| Pisicuta28xd a întrebat:

Am o intrebare legata de FACEBOOK.
Cand e ziua celei mai bune prietene sau a celui mai bun prieten, as vrea sa fac un video cu poze si muzica pe fundal...Dar nu stiu ce editor sa folosesc..Defapt dacs stau sa ma gândesc ...nu stiu deloc sa-l fac.Va rog ajutati-ma. Ziua celei mai bune prietene este pe 29 iulie, repede va rog! happy

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Viral Video este recomandat pentru filmuleţe ce le postezi pe Facebook.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Folosește Windows Live Movie Maker, e deja program din Windows, și e cel mai ușor de folosit.