| Costi151 a întrebat:

am o întrebare serioasa pentru voi. E legata de ps 4 # xbox one. Nu ştiu ce consola sa aleg. Am înteles ca la ps 4 e o problema cu thumbstickuri-le si la xbox one la controler nu am auzit ca se strica dar cinev spunea ca a avut si dupa o luna sa stricat controlerul si ca e fragil chjar asa e? Ca vreau sa cumpar o consola si mimi e de performante pemtru ca stiu ca sunt cam la fel doar vreau aa stiu cum e cu controlerul la xbox one.

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Eu prefer PC-ul, dar dacă ar fi să aleg între cele două console, aş alege PS4 şi nu comentez. Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pc sau ps4. xbox-ul e mai varza (nu cu mult ) ca ps 4.
auzi ma sus xbox pentru controller rolling on the floor, mare ti-e gradina doamne

| nda a răspuns:

Xbox pentru controller mai bun.

| LegendGood a răspuns:

La xbox controlerul nu e fragil si la ps4 grafica este minunata! Eu as alege ps4