| ReyMysterio_4435 a întrebat:

Am o problema...De cateva zile nu imi merg videoclipurile pe YouTube si am instalat si Adobe Flash Player dar nimic iar mereu imi scrie asa "A aparut o eroare.Incercati din nou mai tarziu." ce sa fac? Multumesc!

1 răspuns:
| bossu201 a răspuns:

E din cauza la net n-are legatura k Adobe flash player ia-ti viteza mai mare la net apropo la cine ai net eu am de la rcs-rds si dupa 1 ora mi se deconecteaza de la iei ca tiganii au furat cablul de cupru de sub pamant si de aia funda?