| JustAGirl0101 a întrebat:

Hey,TPU! Am o problema la Facebook. Cand accesez pagina,imi apare,, Eroare SSL"ceva de genul,, nu s-a facut o conexiune sigura la server." Si chestiunea asta dureaza pana pe la 8 seara,apoi isi revine,dar daca ma loghez pe Facebook,apoi accesez un site care necesita login de pe Facebook, ma deconecteaza, ma duce pe pagina de inregistrare in engleza si imi da din nou eroare. De la ce se intampla si cum pot sa o opresc? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Probabil nu ai ora si data setate corespunzator la pc. Regleaza-le!

| Bogdantpu98 a răspuns:

Ai incercat alt browser de internet?