| voicuadelina a întrebat:

HEy TPU. Am p mare problema. De Sambata nu-mi mai merge yahoo messenger. Imi apare dupa ce imi scriu id-ul si parola o casuta cu albastru [ gen atunci cand ti se blocheaza yahoo-ul si dai X si tu trebuie sa dai Send Error Report sau Don-t Send ]. Am descarcat iar yahoo messenger 11.5 dar tot aceeasi problema. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc.

1 răspuns:
| AsYou a răspuns:

Nu are nicio problema calculatorul tau sau id-ul tau, la toti ni se intampla la fel deoarece yahoo messenger urmeaza sa fie inchis.Incearca pe google sa intri mie imi merge. Funda.