| Bııa69 a întrebat:

Hey Tpu.Am si eu intrebare legata de Gta Mamaia Vice City(Sper ca sa se scrie), e o varianta adaptata dupa Gta Vice City.Deci:
Cum pot sa zbor cu masina? Am codul acela[COMEFLYWITHME] si nu stiu cum sa fac, pentru ca acel cod contine "F" si daca apas "F" intru in masina.Sau..pe ce trebuie sa apas ca sa zbor cand sunt in masina? Spuneti-mi cum sa fac.
Multumesc.; 3
Funda!

2 răspunsuri:
| Xpeedo a răspuns:

Pai... Mai intai dai "Esc" adica in meniu si scrii codul dupa dai resume... intri in masina si mergi drept in fata si poti zbura happy funda?

| Bııa69 explică:

Eu nu dau "Esc", scriu codurile direct in joc. Si..tot daca as face asa, dupa nu stiu cum sa zbor. Zboara direc masina sau cum?