| Sarah15is a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum fac mai repede flow OurWorld, cum fac rost de mai multe haine (fara sa platesc si fara sa le castig la flow), cum fac rost de gems saptamanal, cum fac rost de coins, de lucruri pentru casa (fara sa platesc) si vreau si un cont de level peste 30. Daca nu avetei cont cu level peste 30 tot o sa primiti funda dar raspunsul sa fie cat mai detaliat.

Răspuns Câştigător
| IssabellaLoLa a răspuns:

1)Cum sa faci mai reede flow:
poti juca jocuri(faci flow mai repede la Aqua Buble...sau ceva de genu)
poti sa dansez(mai ales miscarea filator)
Castigi flow daca faci misiunile de la zoe..dougBot etc...

Cum fac rost de mai multe haine:

Daca nu doresti sa la castigi prin flow. Poti merge la ''critter derby'' si acolo se castiga si haine!
Faci de asemenea unele misiuni care includ haine.
cam atathappy (la fel si la obiecte de mobila)

Cum faci rost d gems saptamanal:
Faza asta nu imi e foarte clara,,ca nu prea stiu treaba cu [,] codul dar poti face mai rapid si mai usor in urmatorul fel:sus,in dreapta ecranului scrie : ''Ia mai mult!+[...]gratis!''
dai click acolo si urmaresti videoclipurile indicate happy

mai poti invita prieteni in joc si castigi ceva gems

Cum fac rost de coins:

Dupa ce ai flow, te duci la roata norocului, click pe spin si poti castiga bani happy

Din nou, poti juca la ''critter Derby''
Poti sa iti vinzi din haine(sugerez haine care inca nu le poti purta deoarece nu ai lvl acela) si castigi bani frumosi daca vinzi obiectele achizitionate
cu gems
Daca faci misiuni.

Sorry, ..Nu am cont la lvl 30 pe care pot sa il dau sad

Cam atat happy sper ca te.am ajutat happy
papa :*

2 răspunsuri:
| paul2043 a răspuns:

Faci flow repede jucand jocuri, hainele le cumperi din shop cu coins sau la flow,(alta metoda nu exista)gems se cumpara, coins faci terminand misiuni, lucruri de casa cumperi(si aici, trebuie neaparat sa dai coins).Cam atat stiu

| DixieBloom a răspuns (pentru IssabellaLoLa):

Unde-i critter Derby?