| TudorM15 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Eu vreau sa imi dau contul de Brawl Stars in locul unuia de Fortnite! Daca dau contul altcuiva eu cum voi mai avea acces la email? Sau el va avea acces la mail si la toate celalate aplicatii care necesita cont? Cum pot face sa imi tin contul de email si pentru alte aplicatii si sa ii dau contul de Brawl, si ca el sa nu umble pe emailul meu?

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Schimbi e-mail-ul
insa un cont care NU poate fi "dat" (nu conteaza deloc firma, daca firma a pus in conditii clar ca nu e transmisibil) poate fi recuperat binemercic de proprietar, dovedind cu copie dupa buletin si altele ca e el si ca i-a fost furat contul