| Xtreme554 a întrebat:

am si eu o intrebare.Nu stiti cumva un antivirus care te poate scapa de virusul trojan? Pc eu am antivirusul microsoft security essentials si este foarte bun numai ca problema e ca cand detecteaza virusii se inchide automat. Vreau si eu un antivirus care nu se inchide cand detecteaza acel virus.[Ofer funda] si poate un site unde-l pot gasi [antivirusul] >MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Chetrica a răspuns:

Trojian killer

4 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Am Bit defender e foarte bun! Plz funda

| Xtreme554 explică (pentru BayazidFulgerul):

Dar poti sa-mi zici de unde-l pot lua? [fundabig grinbig grinbig grin]

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru Xtreme554):

E pentru asta trebuie sa o intreb pe soramea.O sa iti zic imediat ce aflu

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Scrii pe google bit defender total security gasesti acolo dai clik pe toate si vezi care e ala thumbs up