| Syrten a întrebat:

Hey TPU!
Am un Laptop Lenovo Legion cu 1T HDD si a inceput sa mearga greuț, se deschide cam lent.
Ma gandeam sa imi iau un SSD, dar nu stiu de cat, nu joc cine stie ce, dar as vrea sa mearga putin mai bine si sa nu dau o suma mare pe el.
Imi puteti recomanda ceva ok? 500-600 de lei cam asa.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Iti recomand o instalare de windows noua si un antivirus cu licenta Kaspersky dupa ce ai ssd-ul nou.

Ai doua variante 512 - 1 Tb

https://www.pcgarage.ro/......4-m2-2280/

| marinaru777 a răspuns:

Pc sau laptop cu windows 10 fara ssd nu ai ce face cu el se misca super greu. Sunt ssd uri la 240 say 256 gb cu maxim 200 lei pe altex.