| Stro a întrebat:

Hey TPU,am un mouse de la Marvo,acela fiind Scorpion M112, iar atunci cand intru pe driver nu merge, imi spune "please insert the" dar nu continua spunandu-mi ce altceva sa introduc.
Ajutor ofer funda!

1 răspuns:
| adyurs a răspuns:

1. Verifica daca mouse-ul tau e compatibil cu versiunea ta de Windows (scrie pe cutia din care a venit - mouse)

2. Verifica daca driverul e corect instalat sau daca driverul este pentru modelul tau
Btw sper ca de aici ai instalat driverul:
https://marvo-tech.hk/index.php?c=content&a=show&id=293

3. Nu stiu ce sa mai zic din punct de vedere de performanță nu stiu de ce ai avea nevoie de driver la mouseul ala pentru ca dpi-ul se poate modifica direct din windows sau buton sau din joc
•Daca tu vrei sa instalezi driverul pentru rgb atunci incearca ce ti-am zis mai sus si răspunde-mi daca nu a functionat