| ombladon156 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si vreau sa imi instalez o aplicatie de pe net si cand incerc sa o instalez imi spune : "a aparut o problema la analizarea pachetului", cred ca este versiunea inapoiata a telefonului dar am mai avut instalate aplicatii care nu erau compatibile cu versiunea mea de android... Ce sa ii fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai bifata la setari "instaleaza aplicatii din surse necunoscute"? Opreste si antivirusul daca ai asa ceva.Ce versiune de android ai? Daca ai 2 upgradeaza la 4.

| ombladon156 explică (pentru CM7YRE):

Pai nu vreau sa il rootez cunosti alta varianta sa il upgradez, si am uitat sa dezavtivez antivirusul o sa revin cu un raspunswinking