| denysade15 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu cevawinking (pentru cei care joaca sweet flirt)
1.Cum poti postat ceva pe jocul sweet flirt?
2.Cum pot face mai multi P.A(puncte de actiune) inafara de a te loga in fiecare zi, a te juca jocuri au a invita prieteni, fiind ca am vazut multe conturi care au 500 P.A sad (tot pe sweet flirt)
3.Cum poti sa schimb zodia mea pe sweet flirt.

Dau funda la cel mai bun raspuns asa ca haideti cu raspunsuriii happy big grin

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Salut,am sa-ti raspund la intrebare, adica nu eu, sora mea (joaca si ea) dar prin intermediul meu.
Deci :
Poti sa postezi in sectiunea " Contul meu" (Nu te'ai exprimat cum trebuie) sau pe forum.
2. Poti lua de la banca sau sa te joci Mortal Pillow
3. Nu stiu sigur, dar incearca sa schimbi data nasterii.
Sper ca te'am ajutat.

1 răspuns:
| denysade15 explică (pentru P3TR3):

Mersiwinking