| steff30 a întrebat:

as vrea sa stiu ce jocuri imi merg sa ma joc cu un volan genius speed wheel 3MT?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti juca NFS (pe toate, depinde cat de performant e pc-ul), BLUR, Split second, F1 (2011 si alti ani), Dirt 2 si 3, GRID, Burnout paradise. cel mai bine ar fi sa le cumperi original, nu crackuite de pe net si la fiecare joc trebuie sa ii faci setari sa mearga cu volan. Funda?

| steff30 explică (pentru YoChriss):

Uite ce cerinte de sistem am eu: Intel(R) Pentimun(R) 4CPU, 3.20 GHz 3.19 GHz, 2.00 GB of RAM, Physical Address Extension, Windows XP SP3

| YoChriss a răspuns (pentru steff30):

Poti juca jocurile de mai sus la medium-low, pentru ca ai putini rami.