| GRYM2 a întrebat:

Hey TPU! Cand am vrut sa intru in GTA din Rockstar Games Launcher imi dadea o eroare ca cica nu ii conecsiune la internet ca is ofline si vrajeli din astea era un bug nu stiu cum sa ii zic am cautat pe yourube si multe metode nu functionau pana la una care imi spunea sa dezinstalez launcherul si sa il instalez iar apoi gata ii totu bine. L-am dezinstalat apoi l-am instalat iar si ma punea sa instalez GTA-ul iar dar stiam ca poti sa dai scan la PC pentru fisiere ale jocurilor instalate, i-am dat scan si nu imi detecta nimic si tin sa mentionez ca eu inca am folderul de la GTA V in PC care imi ocupa vreo 98GB pe acolo pe undeva si nu mi-l vedea nu mi-l detecta si vreau sa stiu de ce si sa veniti cu o solutie ca nu am chef sa descarc atata memorie plus ca am viteza mica de descarcare asa ca astept o solutie ca ii enervanta eroarea asta si nu am sters nimic din folderul ala mare acolo scrie doar GRAND THIEFT AUTO si imi ocupa 98 gb nu i-am sters nimic din el nimic nu am facut. MULTUMESC ca mi-ati citit intrebarea si daca aveti o solutie sau un motiv de ce nu merge as aprecia mult.