| anonim_4396 a întrebat:

caut jucatori de minecraft care vor sa incep o serie de minecraft n care sa ne facem casa si de toate sa filmam si punem pe youtube lasativa skype aici si mess sau contactati-ma la skype:bogdan. danacica1 sau pe mess:danacicanicolaebogdan@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Puma123 a răspuns:

Salut! Eu joc minecraft! Am server personal de minecraft in LUCRU! Am canal de youtobe si uploadez clipuri! Skype: vasilica123098 Mess: vasi.sofron@yahoo.com!

Noroc!