| JohannaStone a întrebat:

Ce inseamna la youtube a fi abonat la un canal? Ce trebuie sa faci? ce inseamna? pls vreau si eu sa ma abonez. Costa?

5 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Un canal de youtube este un lista de videoclipuri care le-a postat cineva, sa te abonezi la el înseamnă ca atunci când intri pe youtube și te conectezi la contul tău de youtube iți va apărea o notificare dacă au apărut videoclipuri noi la canalul care te-ai abonat. Nu costa dar iți trebuie un cont de youtube.

| marciana a răspuns (pentru mrclaust):

Ce bine! Ca si eu mi-am facut cont si am ales niste canale, apoi am vazut de abonamente si m-am speriat putin.

| Bruh1girl a răspuns (pentru mrclaust):

Huuuuuu ce bine. chiar am avut noroc ca am dat de raspunsul tau. chiar incepusem sa ma speri credeam ca poate vine cost suplimentar la factura de la rds.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A te abona la un canal inseamna a primi mesaje pe mail de fiecare data cand proprietarul canalului posteaza un clip nou. Pentru a te abona dai pe butonul "SUBSCRIBE" si nu costa nimic happy

| Morariu_Alin_1987 a răspuns:

Cine stie de ce nu apare pe liveu youtuberului cand ma abones la el?