| Savu_George_1998 a întrebat:

cine imi spune niste jocuri online ca metin2 sau wizard101 sau ca league of legends,perfect world, microvolts dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Isys a răspuns:

Uite si altele big grin! :
Cabal
S4League
Counter Strike Online (nu e normalu')
KOS : Secret Operations
Soldier Front
Alliance of Valiant Arms
League of Legends
World of Tanks
Project Blackout
Crossfire
Combat Arms...
Fiesta Online
DC Universe Online
Heroes of Newerth
RODE
4Story
Uncharted Waters Online
Dinasty Warriors Online
Tribes Ascend
Blacklight Retribution
Runes of Magic
Team Fortress 2
Army Rage
War Inc
Hunter Blade
Dragona
AlterOps
AlterIWnet
AlterMW3
Battlefield Play4Free
Dragon Soul
Troy Online
The Choosen
Realms Online
Asda 2
Rusty Hearts
APB:Reloaded
Planet Calypso
Myth Angels Online
Argo Online
Star Trek Online
Craft of Gods
Kabood Online
Fallen Earth
Legendary Champions
Fists of FU
Monster Forest
Lineage 2
Loong The Power of The Dragon
Heroes of Three Kingdoms

5 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

Buna kiss :
-Asassin Cree
-Alice Mc`gree
-Alice Madness Returns
-NFS
-4Story
-Dynasty warrior
Cam astea mi-au placut si mie! big grin

| CiprianFreeLife a răspuns:

Poti incerca " Lineage ","Cabal","Kal Online ", toate aceastea sunt niste jocuri online foarte captivante. Funda? tongue

| johnyBY a răspuns:

Cs1.6 happy

| BaiatuRap a răspuns:

Incerca :AION, 4story, Lord of the rings. funda?!happy

| Kryz a răspuns:

Uite aici niste jocuri create de Aeria Games happy :

WolfTeam - Un joc plin de actiune (fps) unde trebuie sa alegi : lupi sau umani.
Shaiya Relic of Mystra : Un mmorpg foarte interesant unde sunt 2 factiuni : Uniunea Furiei sau Alianta Luminii.Sunt disponibile mai multe clase. Fiecare factiune are cate 6 clase
Ava - Un fps aproape ca toate celelalte unde sunt 2 natiuni care se confrunta intre ele.
Twelve sky 2 : Un joc de arte martiale foarte original.Sunt 3 factiuni la dispozitie, 3 arme pentru fiecare, si 3 servere (iti recomand Redemtion - Guanyin)
Grand fantsia : Un mmorpg gen anime (nu ar trebui sal incerci pentru ca o sa te plictisesti repede)
Eden eternal : un joc mmorpg tot anime unde iti este la dispozitie mai multe rase : soareci, oameni, pitici, ursi etc. Legenda spune ca animalele sau razvratit impotriva oamenilor si un grup de eroi au venit si iau oprit.
Kitsu saga -? Necunoscut? ( nu l-am jucat dar ii stiu doar numele) stiu doar ca e un mmropg parca tot arte martiale.
DK online -? necunoscut? mmorpg ca shaiya doar ca mai,, primitiv"
Alte jocuri multyplayer
RIFT - mmorpg exceptional unde ai la dispozitie mai multe rase si clase ( acum mi se incarca si mie :X )
Aion : un joc foarte tare. Ai la dispozitie 2 factiuni, poti sa-ti faci o casa, pvp etc
C9 : Continent of Nineth seal : un joc cu grafica mai buna ca aion unde te poti misca liber. in afara de locurile care le vizitezi...trebuie sa folosesti portale neaparat.
Blade and souls : Un mmorpg arte martiale foarte exceptional unde sunt mai multe factiuni si rase. poti sa zbori, sa mergi pe pereti si sa faci un fel de sprint. doar ca e in koreana si e foarte greu de downloadat. iti trebuie un expert.
Drakensang online : un mmorpg interesant 3d in care povestea te poarta intro aventura extraordinara.
Cam atat ca nu mai am chef sa scriu laughing Jocurile pe care le-am scris sunt in koreana romana engleza si italiana (romana 1 koreana 1 ) Fundita?