| MUSIC10is10LIFE a întrebat:

Cine stie jocuri gen...IMVU,Second Life...Twinity,Kaneva? Dau Fundita;*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gta san andreas se poate sa te imbraci in orice vrei si poti discuta la fel pe chat poti intra mai multi intro casa sau la disco sau la magazin. poti conduce si masini ai jetpack.nu-i chiar la fel ca imvu dar zic ca e mai fain.si asta se poate doar la functia multiplayer

| MUSIC10is10LIFE explică (pentru anonim_4396):

Imi poti da linkul de unde sa il downloadez? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MUSIC10is10LIFE):

Trebuie sa downloadezi mai intai express file si dupa scrii gta san andreas si care are cel mai mult gb o downloadezi normal ar trebui sa aiba 4 si catva si dupa downloadezi de pe sa-mp.com versiunea multyplayer ca doar cu multiplayere nu merge. succes
funda?

| MUSIC10is10LIFE explică (pentru anonim_4396):

Merci big grin ti-am dat funda deja! cate mai vrei? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru MUSIC10is10LIFE):

laughing

| AnnEsiFrumusetea a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa imi dai linkul de la express file?