| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a întrebat:

cum fac sa descarc un site, astfel incat sa imi ruleze offline?
am incercat sa salvez fiecare pagina in PC, dar cand il deschid, daca dau click pe vreun link nu imi deschide...si voiam sa mearga exact ca atunci cand merge online( cand dau click pe ceva sa il deschida, fara sa am conexiune la internet)

2 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Dai ctrl+s cand ai netul activ si atuncio descarci pagina?

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 explică (pentru winer98):

Inital asa am facut.dar imi descarca doar pagina pe care sunt...imi trebuie sa descarce absolut to site-ul,: daca pe o pagina este un link/buton/etc, dupa ce dau click sa il descida, ca si cand as avea netul activ...dar FARA SA IL AM ACTIV! ai inteles