| xXyOnutZhXx a întrebat:

cum ma scot dintr-un clan pe microvolts!

Răspuns Câştigător
| 13Criistiina a răspuns:

Intri pe www.microvolts.com si acolo te loghezi si sus iti scrie in colt my profile my account si dai pe my profile si scrie in partea drepta Player Pad
Clan Hall
Battery Charge
News
Forum... si dai pe clan hall si dai la my clan si undeva s\in partea stanga scrie quit clan si dai acolo... funda?

3 răspunsuri:
| 13Criistiina a răspuns:

Pai intri pe www.microvolts.com te loghezi si cand dai sati vezi profilu scrie in partea dreapta :Player Pad Clan Hall Battery Charge News Forum... si dai pe clan hall dai dupa pe my clan si scrie intr-un colt quit my clan dai acolo si tg... funda?

| Botezatu_Daniel-Petrica_1993 a răspuns:

CINE VR CLAN PRO SA CAUTE ProCampersXD si ii voi da enlist(lvl 20-30)

| Nicu_Iulian_Si_Atat_1990 a răspuns:

Cum bag playerii in Clan ma ajuta cineva dau fundita!