| 1754 a întrebat:

Hey TPU... Cum pot debloca o persoana pe facebook? Doar ca nu este blocata ca sa o pot vedea la persoane blocate. Mi-a dat o prietena linkul de la profilul persoanei si imi apare Pagina Inexistenta si manuta cu bandaj. Nu o pot vedea deloc. Nici daca ma uit la prietenii la altcineva. Va rog ajutati-ma! Fundita...:*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu o ai la persoane blocate inseamna ca te-a blocat ea pe tine, asa ca tu nu poti face nimic.Trebuie sa te deblocheze acea persoana pentru a avea acces la contul ei.