| PrunaPătrată a întrebat:

Hey TPU, dati-mi si mie un cont de mt2 dar sa fie bunicel... daca se poate datimil in privat sau pe id meu de mess : dragonulmycutz
dau funda pentru cel mai bun cont happy

8 răspunsuri:
| PrunaPătrată explică:

Aia care nu se mai joaca metin2ro si nu mai au nevoie de cont, aia imi dau fraierilor nu mai comentati aiurea daca nu stiti straight face

| Ovydiw a răspuns:

Cine dracu iti da tie cont gratis ma?
Joaca metin2 si fa-ti tu cont...

| PrunaPătrată explică (pentru Ovydiw):

Ba prostule ce comentezi tu repede auirea? mars de aici sa nu te vad straight face

| Ovydiw a răspuns:

Bai tu habar nai de metin2. joaca aici : www.miniclip.com mah. tu daca stai un an sa faci un cont pe metin2 eu il fac mai bun ca al tau in 2 zile ma prostovane!

| PrunaPătrată explică (pentru Ovydiw):

Bai fraierica deja am facut rost de cont lvl 31 pe mt2... nu mai comenta aiurea straight face esti cel mai noob din metin2 si mai vi sa te mai dai si mare cu prostia ta tongue copil adoptat

| Ovydiw a răspuns:

Daca asa crezi cauta pe toate serverele de metin2 in afara de metin2 official si o sa ma vezi in topuri!
Si eu nu am fost ajutat si nu am cersit ca altii(asa ca tine)!
Nu vreau sa ne vorbim urat si vreau sa incheiem discutia asta de copii!

| LuciAn22 a răspuns:

HaHaHA rolling on the floorrolling on the floor Cine iti da ma tie cont bun pe o Funda?happylaughing)laughing) Vezi sa nu gasestilaughing

| PrunaPătrată explică (pentru LuciAn22):

Si tu? cei cu tine aici fraiere straight face? mars si tu si nu mai comenta aiurea straight face straight face