| ShutFickOn a întrebat:

de curand am instalat si eu cs:go si am incercat sa intru intr-un meci, dar efectiv mi se incarca putin acolo la loading sa ma bage in meci si dupa se blocheaza si nu mai se incarca? Ofer funda la cel mai util raspuns!

2 răspunsuri:
| Pitiman a răspuns:

Depinde ce componente ai, daca ai niste componente slabe e clar ca asta e problema. Daca ai componente la calculator mai bune, dar tot persista problema, incearca sa mai modifici la optiunile video, mai ales la rezolutie. Daca tot nu iti merge, reinstaleaza CS:GO-ul.

| ShutFickOn explică (pentru Pitiman):

Hey, am rezolvat. Problema a fost de la Valve si a trebuit doar sa astept un nou update happy Totusi mersi!