| CurcubeuRozDelia a întrebat:

De curand mi-am incarcat jocul The Sims 3 si de curand cineva mi-a spus ca pot aduga haine, coafuri si altele in joc.Am incercat sa le incarc, intr-adevar am gasit site-uri dar nu stiu cat de bune sunt si le-am incarcat dar se pare ca nu se aduga in joc deloc, am verificat de peste 100 de ori si nu apar hainele pe care le-am incarcat, asa ca am hotarat sa ma uit sa vad cum se face si am descoperit ca pot face un folder numit "Downloads" in care pot baga lucrurile pe care le-am incarcat, dar nici lucrul asta nu a mers! Ce pot face? Va rog frumos sa ma ajutati dau funda, doar sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu am luat doar de pe site-ul oficial lucruri si mi-au aparut in joc. Probabil nu sunt bune site-urile de unde le iei.