| BeeVali a întrebat:

Deci eu vreau sa imi cumpar CS:GO dar nu stiu daca il pot rula si nu vreau sa am risc. Mai jos va voi lasa specificatiile PC-ului meu:
Windows 7 Ultimate
Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 480 @ 2. 67GHz 2.66GHz
4GB RAM
64 bit.
Va rog frumos un raspuns rapid daca se poate. Si apropo cu cat se ieftineste CS:GO-ul pastele asta?

Răspuns Câştigător
| AndreiBot15 a răspuns:

Iti merge fara probleme.
Am jucat pe un Intel dual core de 2.7 si 2gb ram la grafica pusa pe mediu...pe low nu aveam treaba.
La configuratia ta poti juca pe High linistit.
Jocul il poti lua de aici la reducere:
https://www.g2a.com/r/csgo-steamkey-discount

3 răspunsuri:
| itsBiscu a răspuns:

Da, iti merge avem aceleasi componente doar ca eu am 6 ram si 3, 20 ghz dar iti merge si tie

| BeeVali explică:

Nimeni...

| gabitzu93 a răspuns:

Iti merge pe ultra stai linistit