| BadBoy1998 a întrebat:

Deci. vreau sa-mi ziceti ce windows e mai bun pentru sistemul meu, vreau sa stiu si DE CE MI-L RECOMANDATI!
PC :
CPU : i5-4460 3,2GHz
GPU : GTX 1060 6GB 192bit
RAM : 8GB DDR3
SSHD : 1TB
SSD : 128GB
Sursa : 550W

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 10 pentru drivere mai noi. E posibil ca in viitor sa se opreasca producerea de drivere pentru versiuni de Windows mai vechi asa ca cel mai bine ar fi sa iei de acum Windows 10-le ca sa nu ai probleme pe viitor happy.

| Eusebiu15 a răspuns:

Windows 8, putin conteaza ce versiune a lui dar un 8.1 pro e perfect. e o versiun de windows stabil, nu cere asa multe resurse si e cel mai indicat pentru gaming

| Andreea_Erika_1993 a răspuns:

Cel mai bun ar fi ws ..Stiu ca este putin cam invechit dar merge foarte bine..Si cei care filmeaza pentru yt folosesc acelasi ws. Sper ca te am ajutat. Funda?