| rebecapascenco a întrebat:

Din cine joaca WoozWorld cine stie cum iti faci un HotFriend? Chiar vreau sa stiu! Si evident ca dau funda primului raspuns corect!

PS: Daca vrem sa ne imprietenim in joc puteti sa-mi dati numele vostru din joc. Al meu este RebecaPascenco.

1 răspuns:
| tamarabelieber a răspuns:

Hei. Numele meu e TamyLopez, adaugă-ma si trimite-mi mesaj ca am tare multe cereri. Ca sa ai hotfriends, intri pe Casuta friends in woozin si apare intr-o parte o chestie de foc sau asa ceva. Daca dai pe aceea prietenul respectiv va deveni hot.