| tony10 a întrebat:

Hey,TPU! Eu am youtube si fac gamepay-uri despre minecraft si alte jocuri si filmez cu telefonul, nu prea bine, imi spuneti si mie cum sa se vada tot ecranu` fara sa filmez cu telefonul` si fara sa downloadez Bandicam-uri si din astea? FUNDA MARE + VERRY HAPPY big grin

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu te lua dupa celalalt raspuns, pentru ca iti vei strica pc-ul. Daca filmezi cu telefonul nimeni nu se va uita la videoclipuri (sau un numar foarte mic de oameni), din cauza calitatii inregistrarii. Cea mai mare parte (90 si ceva %) dintre youtuberi filmeaza jocuri cu Bandicam, Fraps, Camtasia sau alte programe. Iti recomand sa folosesti Bandicam. daca te hotarasti sa-l descarci (pe cel din versiunea gratuita), imi poti da un raspuns si iti voi spune ce sa faci pas cu pas pentru a inregistra fara sa ti se blocheze jocul (fara lag). Astept raspuns sau funda!

| edit28 a răspuns:

Du-te in Local Disk C, Windows si sterge system32.