| PrincessFlow01323 a întrebat:

Eu nu ma prea pricep cu serverele de minecraft, asa ca as vrea sa ma ajute cineva sa fac unul si sa ma puna si pe mine admina si sa lucram impreuna ca sa facem un super server! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Sa nu iti mai apara Bad Login in folderul serverului este un fisier care se numeste server properties si il deschizi cu notepad sau word si iti va aparea o propozitie in care zice "online mode=true" si tu va trebui sa stergi true si sa pui false la online mode si iti va merge(va trebui sa dai un restart la server dupa ce termini)

2 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Te pot ajuta eu doar ca pe PC-ul meun u pot tine un sv

| PrincessFlow01323 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Multumesc dar nici eu nu pot tine un server ca a doua zi imi zice Bad login desi arata ca merge...si da'ia am spus pe TPU! Multumesc din nou!