| OnlyOneMikyAndre a întrebat:

Imi poate spune cinneva cum imi pot face conexiunea la internet?

2 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Pai dai la control planet network and internte dai view netword status and tasks si dupa set up a new conection or network. funda?

| OnlyOneMikyAndre explică (pentru DarkAngell):

Am incercat asa, nu este pentru prima data cand fac conexiunile la internet.imi cere regiunea din care sunt (tara) si nu arata Romania sad.si imi spune sa pun si nr de telefon si se blocheaza pe Argentina :-s. uite id-ul meu pentru a ma contacta pe messenger ti-l dau la mesaj privat