| Nope23 a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot descarca jocul "Minecraft" si cum il pot face sa mearga....am vazut ca trebuie sa iti faci un cont si trebuie sa platesti aprox. 20 de euro. Dar nu cred ca toti jucatorii din lume au platit ca sa se joace....deci va rog ajutati-ma! Cel mai detaliat raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| StefyBoy a răspuns:

Exista 2 versiuni de Minecraft:
1) Cea ''curata'', sau cumparata, care dai 20 de euro pe ea doar pentru o chestie sa-ti bagi ce ''haine'' vrei tu (daca nu arati ca un baiat in blugi si bluza albastra) si ca sa te conectezi si la servere ''premium''
2) Crackuita - versiunea free care e aproape aceasti chestie, doar ca nu ai ce ''haine'' vrei si nu te poti conecta la serverele ''premium''
Add la messenger stefan. mitoi@yahoo.ro si iti dau minecraft-ul crackuit