| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta e pentru cei care joaca jocul Sweet Flirt. Sunt la episodul 6 si trebuie sa ii impac pe Leigh si Rosalya. Am cumparat din Bazar panglica aia albastra pentru flori, iar acum.ce fac?! Ma plimb ca nebuna prin liceu si nu gasesc pe nimeni. Help me please!

1 răspuns:
| AcuddlyToy a răspuns:

Stiu cum e laughing Asa sunt eu la episodul 7 laughing Incearca sa-l gasesti pe Leigh, ori in sala de clasa...ori idk.Du-te la obiective si-ti spune ce sa faci. Sper ca te-am ajutat. Funda?