| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cei care joaca jocul Sweet Flirt : Sunt la episodul 6 si trebuie sa ii impac pe Leigh si Rosayla. Am cumparat din Bazar panglica aia albastra pentru flori, iar acum ce trebuie sa fac?! Ma plimb ca nebuna prin liceu si nu gasesc pe nimeni. Help me please!

1 răspuns:
| xLittleKidd a răspuns:

Dupa ce ai cumparat acea funda trebuie sa mergi in gradina pentru a face un buchet apoi trebuie sa il gasesti pe Leigh. Succes!