| AddXf a întrebat:

La GTA: San Andreas am facut misiunea Home Invasion. M-am chinuit laughing sa gasesc acea camioneta, dar in fine am gasit-o. Am vazut ca la sfarsitul misiunii Home Invasion imi "zicea" ca pot fura din case dar imi trebuie o camioneta. Daca am luat acea camioneta ce pot face sa fur din case. Exista un loc unde trebuie sa ma duc special sa fur, o casa? Sauapas pe un buton...Nu stiu, spuneti-mi si mie ce sa fac. Dau Funda raspunsului care functioneazawinking

2 răspunsuri:
| DarkKnight01 a răspuns:

Pai plimbate prin Grove Street si vezi in ce case poti intra. Poti sa furi electrocasnice.

| DarkKnight01 a răspuns:

Daca intri intr-o casa poti sa furi TV-uri, casetofoane, electrocasnice.