| lexualex11 a întrebat:

la minecraft cand deschid luncher-ul yoyul decurge normal imi bag numele, selectez versiunea, precizez ca nu am cont premium asa ca folosesc luncher-ul de pe minecraft-romania.com, imi bag numele etc... si apoi ii dau play, luncher-ul se inchide dar nu se intampla nimic astept si cate 10 minute si nu se deschide... are cineva vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Descarca minecraftu deaici, vezi ca trebuie sa vezi linkul de download minecraft
http://innotype.esy.es/forum/

1 răspuns:
| Romeo44 a răspuns:

Incearca sa iti iei alt minecraft si daca iti mia face asa incearca sa iti iei un launcher de pe net.Bafta