| Ađııa a întrebat:

Hey, TPU. La voi merge sa intrati pe Barn Buddy?

La mine nu, imi arata ca "jocul tau se incarca" si nu mai scrie "apasa aici pentru a incepe jocul" Ce are? Am primit si notificari ca mi s`au furat plantele.

Funda

Răspuns Câştigător
| Yagami a răspuns:

Pai...fii atenta nu mai apare de acum dar apasa pe jocul tau se incarca dupa aproximativ 30 de sechappy si daca nici asa nu merge apasa sus la jocuri cauta barnbuddy si apoi apasa pe iconita cu BarnBuddy de langa scrisul: jocul tau se incarca. Sper ca te-am ajutathappywinking

4 răspunsuri:
| Yagami a răspuns:

Eu am 133 fac cate 2/3 lvl pe ziwinking...big grin. Daca vrei iti dau cateva sfaturi despre cum sa faci lvl mai repedebig grin.Lasa id-ul tau daca vreihappy

| Ađııa explică:

Sunt la lvl 172. tongue

| Katty_4744 a răspuns:

Sunt probleme tehnice apsa la jocurile mele barn buddy si apoi pe iconita cu barn buddy FUnda?

| Katty_4744 a răspuns:

Probleme tehinicewinking ce lvl ai? eu 96winking