| Catalinxxxx a întrebat:

ma joc wrestling de ceva tp si nu stiu caum sa ies cand cineva ma numara si eu am energie foarte multa si nu stiu ce sa fac pe ce butoane trebuie sa apas. FUnda plus vot

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce fel de wrestling joci
Eu joc WrestlingMpire 2013, Wrestling 2008-2009-2010 eu sunt pasionat de acest sport.
Cel mai bine repeta intrebrea si dane mai multe indici.
Cum ar fi ce wrestling joci.

| Anonimus11111 a răspuns:

Salut catalin, daca nu ai energie nu poti face nimic, o sa te dea batut, insa tu incearca sa apesi pe urmatoarele butoane: pe butonul care numeri adversarul, pe butonul care dai lovitura, pe butonul care te aperi si pe butul care mergi la stanga sau la dreapta sau in oricare directie. Incearca sa apesi pe toate de mai multe ori in continuu. Eu asa scapam! Succes! Funda