| Rebeca_5235 a întrebat:

Hey TPU
ma jucam mai demult un joc si nu stiu cum se numeste nici cum sa dau de el. Nu imi aminesc foarte multe detalii stiu doar ca trebuia sa culegi/aduni/iei toate obiectele (fructe din cate imi amintesc eu de lamai stiu 100%) si sa nu te blochezi. nu mai stiu exact cu ce te miscai, un omulet sau ceva. stiu ca sunt putine detalii dar era foarte tare jocul si treceai de la un nivel la altul erau multe nivele... poate careva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Denyyy_1318 a răspuns:

Obisnuiti sa stergeti istoricul? Daca nu va puteti uita in el. Daca da atunci nu va pot ajuta.