| HalogenGamer a întrebat:

Merita jocul Planet Side 2(chiar daca am 90 de GB ramasi nu vreau sa umplu 8 GB pe ceva pe care nu o sa-l joc) P.S. Sunt MARE fan FPS, asa ca sper sa imi dati si cateva sugestii pentru ca criza si pentru ca League of Legends)

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PS2 e superb, insa ai nevoie de un sistem solid ca sa il joci asa cum se cuvine (cu detaliile la maxim, ca e pacat cit de frumos e sa il joci pe low).

| HalogenGamer explică (pentru KodrutZ):

Chiar l-am jucat pe maxim si il tine perfect.Suprinzator,hardughie pe care o numesc eu PC, surprinzator!

| KodrutZ a răspuns (pentru HalogenGamer):

Ce placa video/procesor ai, breh? Ca mie cu HD 4770-ul si i3, la 1280X1024, daca dadeam frumos tot la maxim si bagam si AA/AF, mi se inneca binisor de tot.

| PepsyTwyst a răspuns:

Da este foarte misto jocul