| denisTiky a întrebat:

Mi-am descarcat GTA V, dar trebuie sa fac misiunile, insa eu nu prea am chef sa le fac chiar pe toate asa ca am apelat la o salvare cu jocul complet. Insa problema este ca acea salvare trebuie pusa in: C:\Users\******\Documents\Rockstar Games\GTA V.
Dar dupa ce dau pe folderul GTA V nu am "Profiles". Ce trebuie sa fac sa am acel fisier si sa pot pune salvarea?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Daca l-ai cumparat si vrei sa te joci online, trebuie sa faci doar prima misiune, care nu iti ia mai mult de 10 minute. Si atat... dupa aia te poti juca online. Si eu am crezut asta la inceput, insa nu este necesar sa termini tot jocul.
Dar daca l-ai piratat, nu vad de ce ai face asta...

| denisTiky explică (pentru Nemessys):

Pai nu am chef sa stau sa termin tot jocul (il am piratat) si prima misiune am facut-o, ba chiar am, facut mai multe