| RauLGaByTza a întrebat:

Miam facut cont me metin2 play world 3. Am intrat pe mess ca sa comfirm inregistrarea. Dar cand vreau sa intru imi scrie nume sau parola gresita... ce sa fac/? raspunsul bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| CasiBoss2 a răspuns:

Sunt 5 pasi:
1.Iti faci cont;
2.Downloadezi jocul;
3.Activezi contul;
4.Intri in joc si te loghezi;
5.Te joci.
Funda?

7 răspunsuri:
| FlorinDGF a răspuns:

Mai fa-ti un cont

| Severin_Andrei_1999 a răspuns (pentru FlorinDGF):

Nu merge degeaba ti-e at-i merge

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Asa face si mie ce drk spune ala ca sunt 5 pasi sunt dar nu merg decat pana la al jumatatea lui 4 adica intri in joc k de logat zice cai fals contul si ca nu-i bun id ionutroberto@yahoo.com

| Ferchiu_Raul_1999 a răspuns:

Si eu am patit la fel.Numai ca trebuie sa pui un Email dau fara hotmail si yahoo.Bagati prin Gmail si merge big grinbig grin

| Severin_Andrei_1999 a răspuns (pentru Ferchiu_Raul_1999):

Numai imi fac nicunu poate cand se schimba mt

| Severin_Andrei_1999 a răspuns:

Si mie imi apare asa ca mi-a dat ineregistrarea pe mess si am apasat pe mesaj si nu merge am scris si parola si mi-a da gresita