| madalintzu a întrebat:

plz ajutati-ma urgenttt de 2 zile mi-am facut un metin 2 nou si mi s-a blocat caracterul intru in cont dau pe caracter si ma scoate instantaneu am incercat pe toate servele plz ajutati-ma

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Ce este cel mai sigur este că ai bug la cont. Fă-ţi alt cont şi încearcă să vorbeşti cu GM sau GA-ul serverului. Sau poţi să aştepţi până ce dispare bugu de la cont... dar nu pleacă el aşa repede. Eu am avut bug la un cont 2 luni si nimic. Nu i ce face. Fundă big grin

| eXceS a răspuns:

Probabil clientul tau nu are acea mapa in care ai dat sa intri.Incearca sa schimbi clientul.