| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Recent mi-am schimbat placa video, am instalat driver-ele, totul bine și frumos.
Azi am vrut să mă joc forza Horizon 4 și în timp ce se încarcă se blocase și nu mai puteam sa fac nimic, mouse-ul se mișca am închis jocul am dat restart, aceeași problemă.
Fără sa vreau am apăsat din greșeală pe butonul de restart in timp ce jocul se încarca și mi s-a oprit pc-ul și când a dat să pornească nu reda imagine iar tastatura nu se aprindea.
Ce pot sa fac?
Placa de baza nu se vede a fi arsa, am scos bateria de la bios și am bagat-o pe aceeași din nou, am schimbat placa video, același rezultat, de la ce poate fi? Nu reda deloc imagine
Se aprinde mouse-ul, căștile, tot, în afara de tastatura. Poate fi de la bateria de bios neschimbată?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Testeaza placa video pe alt pc intre timp lasa placa video onboard